Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
04.01.2018 15:36

Golub GetHouse zbuduje wieżowiec mieszkalny Liberty Tower w Warszawie

Warszawa, 04.01.2018 (ISBnews) - Golub GetHouse zbuduje wieżowiec Liberty Tower przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Grzybowskiej na warszawskiej Woli, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Golub GetHouse sfinalizował zakup działki inwestycyjnej zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Grzybowskiej na warszawskiej Woli. Na gruncie o powierzchni 5,371 m kw. powstanie 140-metrowy wieżowiec Liberty Tower, w którym znajdą się mieszkania na wynajem oraz hotel" - czytamy w komunikacie.

W budynku o podwyższonym standardzie znajdzie się ok. 450 nowoczesnych mieszkań na wynajem wraz z pełną infrastrukturą udogodnień dla mieszkańców.

"Sfinalizowanie zakupu prestiżowej działki przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Grzybowskiej stanowi bardzo ważny element strategii rozwoju naszej firmy, zakładającej inwestowanie w sektor mieszkań na wynajem. Do naszego portfolio inwestycyjnego trafił doskonale zlokalizowany grunt na warszawskiej Woli, na którym powstanie nowoczesny wieżowiec mieszkalny. Będzie to nasza pierwsza tego typu inwestycja w Polsce, jednak posiadamy ogromne doświadczenie w tym sektorze wyniesione z USA - nasza grupa realizuje budynki oferujące mieszkania na wynajem od ponad 55 lat, a tylko w ostatnim roku wybudowała kilka tego rodzaju budynków wieżowych w Chicago oraz w San Francisco. Jesteśmy przekonani, iż Liberty Tower idealnie wpisze się w krajobraz dynamicznie zmieniającego się biznesowego centrum Warszawy, a dzięki swojej lokalizacji i funkcjonalności zaoferuje zupełnie nową jakość na rynku" - powiedział założyciel i prezes Golub GetHouse Czarek Jarząbek, cytowany w komunikacie.

Obecnie trwa międzynarodowy konkurs, który wyłoni firmę architektoniczną odpowiedzialną za koncepcję inwestycji.

"W najbliższym czasie Golub GetHouse ma w planach także kolejne inwestycje w sektorze mieszkań na wynajem i akademików. Projekty te, realizowane ze środków nowego funduszu nieruchomościowego Golub GetHouse Property Fund II FIZ powstawać będą nie tylko w Warszawie, ale także w Krakowie i innych głównych miastach regionalnych w Polsce" - podsumowano w informacji.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-03-2019

tz-interiorProjektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Rozwiń komentarze (1)