Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Giełda zawiesiła obrót akcjami Hawe, Topmedical, Interbud Lublin i B3System

1
Podziel się:

Notowania akcji zawieszono w związku z żądaniem Komisji Nadzoru Finansowego.

Giełda zawiesiła obrót akcjami Hawe, Topmedical, Interbud Lublin i B3System
(Andrzej Hulimka/REPORTER)

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zawiesił obrót akcjami Hawe, Topmedical, Interbud Lublin i B3System do 4 listopada, w związku z żądaniem Komisji Nadzoru Finansowego.

Według komunikatu KNF, żądanie zawieszenia Topmedical, B3System, Hawe odbyło się w związku z nieopublikowaniem w terminie raportu półrocznego za 2016 rok.

Żądanie zawieszenia Interbud Lublin odbyło się w związku z przekazaniem raportu półrocznego za 2016 rok niespełniającego wymogów przewidzianych prawem. Żądanie zawieszenia Budopol Wrocław odbyło się z powodu nieprzekazania przez spółkę do publicznej wiadomości raportu rocznego za 2015 rok.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
greg
8 lat temu
Polityka potrafi się przysłużyć gospodarce, giełdzie i walucie. Żeby skutecznie inwestować w akcje, waluty, surowce czy fundusze nie powinno się tego robić pod wpływem emocji. Trzeba mieć system. Jest dobra książka "Jak stworzyć system transakcyjny do inwestowania na giełdzie" - praktyczna, krok po kroku i polskie realia. Dzięki systemowi opisanemu w tej książce uniknąłem strat na GPW