Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Grupa Lotos rozpoczęła współpracę z Subway na stacjach paliw

0
Podziel się:
Grupa Lotos rozpoczęła współpracę z Subway na stacjach paliw

Grupa Lotos otworzyła w Rumi pierwszą restaurację sieci Subway na swojej stacji benzynowej, podała spółka. Na początku 2016 r. planowane są kolejne otwarcia.

"Wysoka jakość produktów, jak również szeroka rozpoznawalność i dynamiczny rozwój marki skłonił nas do współpracy w ramach konceptu Subway. Menu Subway stanowi dla sieci stacji paliw Lotos idealne uzupełnienie oferty gastronomicznej. Wierzymy, że klienci docenią wprowadzenie do oferty nowości - świeżych i smacznych kanapek serwowanych w szybkiej i wygodnej formie" - powiedziała Irmina Karpińska, kierownik Działu Sklepów i Usług w Lotos Paliwa, cytowana w komunikacie.

"W Europie Środkowo-Wschodniej mamy obecnie kilka restauracji Subway na stacjach paliw. Wyniki restauracji w takich miejscach zazwyczaj znacznie przewyższają średnią w kraju i to zaraz po otwarciu. W tym czasie sprzedaż ciągle wzrasta. Jesteśmy świadomi, że nasza współpraca to doskonała możliwość do dalszego rozwoju i zbliżenia się do naszych klientów" - dodał Martin Princ, menadżer regionalny ds. rozwoju Subway w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie koncept Subway działa w 111 krajach i liczy ponad 44 tysiące obiektów.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. Skonsolidowane przychody spółki wyniosły 28,5 mld zł w 2014 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)