Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GTC podpisała umowę z Empikiem dotyczącą dwóch nowych galerii

0
Podziel się

Empik otworzy m.in. salon o powierzchni 460 metrów kwadratowych w Galerii Północnej.

GTC podpisała umowę z Empikiem dotyczącą dwóch nowych galerii
(GTC)
bDHFLxXF

Globe Trade Centre (GTC)
podpisał umowę najmu z grupą Empik Media & Fashion, do której należą sieci sklepów Empik i Smyk. Obie sieci otworzą swoje salony w budowanej obecnie Galerii Północnej na Białołęce oraz w Galerii Wilanów, której budowa rozpocznie się wkrótce w Warszawie. Nowa galeria na Białołęce przyciągnęła już takich najemców, jak m.in. sieć kinowa Cinema City, LPP Group, Carrefour, H&M.

Empik otworzy salon o powierzchni 460 metrów kwadratowych w Galerii Północnej oraz salon o powierzchni 520 metrów kwadratowych w Galerii Wilanów. Salon Smyka w Galerii Północnej będzie liczył 730 metrów kwadratowych, a salon w Galerii Wilanów 700 metrów kwadratowych.

- Przykładamy ogromną uwagę do tego, by zapewnić naszym klientom jak najlepszą ofertę handlową. Równocześnie rozmawiamy z innymi kluczowymi najemcami zainteresowanymi wynajmem powierzchni w obu galeriach" - powiedziała retail leasing director GTC Justyna Markiewicz, cytowana w komunikacie.

bDHFLxXH

Galeria Północna przyciągnęła do tej pory takich najemców, jak m.in. sieć kinowa Cinema City, LPP Group, Carrefour, H&M. Galeria Północna będzie obejmowała 64 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej ze 250 sklepami i placówkami usługowymi. Otwarcie Galerii zaplanowane jest na drugi kw. 2017 roku.

Galeria Wilanów to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe, które powstanie w południowej części Warszawy. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 61 tys. metrów kwadratowych, w galerii znajdzie się około 250 sklepów oraz punktów usługowych. Galeria Wilanów weszła w końcową fazę przygotowań formalno-prawnych poprzedzających rozpoczęcie budowy.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem w regionie CEE i SEE, obecnie działa w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

bDHFLxYi
giełda
wiadomości
Źródło:
KOMENTARZE
(0)