Notowania

Przejdź na
budownictwo
24.11.2016 15:58

i2 Development ma przedwstępne umowy sprzedaży 2 inwestycji we Wrocławiu

Podziel się
Dodaj komentarz

i2 Development Przy Arsenale, spółka pośrednio zależna od i2 Development, zawarła przedwstępną umowę sprzedaży działki z budynkiem biurowo-usługowym Nowy Alexanderhaus we Wrocławiu. Natomiast wspólnicy innej spółki pośrednio zależnej od i2 Development - i2 Development Oławska 12, zawarli przedwstępne umowy sprzedaży praw i obowiązków z tytułu uczestnictwa w tej spółce, będącej właścicielem nieruchomości we Wrocławiu, na której realizowana jest inwestycja Twelve, podał i2 Development.

"Emitent wskazuje, że wszystkie transakcje zostaną zawarte na warunkach rynkowych, zaś przewidywana łączna marża ekonomiczna brutto z tytułu ww. transakcji szacowana jest na poziomie 40%, co odpowiada dotychczas osiąganym marżom w grupie emitenta. Emitent wskazuje, iż zawarcie umów przyrzeczonych nastąpi po spełnieniu warunków wskazanych w umowach, tj. uzyskaniu zgód banków na planowane działania, nie później jednak niż do dnia 31 grudnia 2016 r." - czytamy w komunikacie.

Nowy Alexanderhaus ma powierzchnię 2 774 m2. Znajduje się przy Placu Jana Pawła II we Wrocławiu. Twelve to 7-kondygnacyjny budynek usługowy o powierzchni 2 030 m2, położony przy ul. Oławskiej.

i2 Development jest jednym z wiodących deweloperów na rynku wrocławskim. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w maju 2016 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki sięgnęły 84,65 mln zł w 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz