Notowania

budownictwo
20.12.2016 11:06

Inpro wprowadziło do sprzedaży 122 mieszkania w Gdańsku Jasieniu

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 20.12.2016 (ISBnews) - Inpro wprowadziło do sprzedaży trzy kolejne budynki w ramach osiedla Optima w Gdańsku Jasieniu, poinformowała spółka. Tym samym oferta dewelopera została wzbogacona o kolejne 112 mieszkań, podano także.

"W ramach całego osiedla w aktualnej ofercie znajduje się 195 mieszkań. Zakończenie realizacji pierwszego etapu inwestycji planowane jest na koniec października 2017 roku" - czytamy w komunikacie.

Osiedle Optima powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w bliskiej odległości od centrum handlowego Fashion House i wjazdu na trójmiejską obwodnicę, podano także.

"Osiedle będzie składać się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wraz z dużym placem zabaw. Na terenie inwestycji powstaną także dwa wielofunkcyjne, profesjonalne boiska, dostosowane do różnego rodzaju gier sportowych" - czytamy w komunikacie.

Mieszkania kwalifikują się do programu MdM. Ceny mieszkań zaczynają się od 4 428 zł brutto za m2. Powierzchnia lokali wynosi od 31,06 m2 do 67,10 m2, podano również.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r. W 2015 roku Grupa Inpro przekazała 556 lokali.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz