Notowania

budownictwo
05.06.2017 09:44

Inpro wprowadziło do sprzedaży 84 mieszkania w II etapie inwestycji w Gdańsku

Podziel się
Dodaj komentarz

Inpro wprowadziło do sprzedaży 84 mieszkania II etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku, poinformowała spółka.

Do oferty trafiły 84 mieszkania o powierzchni od 42 m2 do 63 m2. Prace budowlane związane z II etapem inwestycji już się rozpoczęły. W aktualnej ofercie znajduje się w sumie 145 mieszkań. Ceny lokali powstających w ramach etapu ,,Rotta" rozpoczynają się od 7 992 zł za m2 brutto.

"Harmonia Oliwska to nowoczesne osiedle składające się z sześcio- i ośmiokondygnacyjnych budynków w zabudowie kwartałowej. Inwestycja zlokalizowana jest w Gdańsku Oliwie przy ul. Opackiej i Al. Grunwaldzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Oliwskiego. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe i stacje SKM Gdańsk Żabianka i Gdańsk Oliwa" - czytamy w komunikacie.

Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu osiedla to październik 2017. Drugi etap inwestycji zostanie oddany w październiku 2018. W ramach obu etapów inwestycji powstanie 235 mieszkań.

Cały projekt przewiduje wybudowanie łącznie 550 mieszkań i będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r. Przedsprzedaż (w rozumieniu zawartych umów przedwstępnych sprzedaży netto) Inpro wyniosła w 2016 r. 388 umów.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz