Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Integer postawi paczkomaty InPost na dworcach. Zobacz, ile ich będzie

0
Podziel się

Sieć Paczkomatów pod marką InPost należy do spółki easyPack z grupy Integer.pl. Urządzenia w Polsce są obsługiwane logistycznie przez firmę InPost.

Integer postawi paczkomaty InPost na dworcach. Zobacz, ile ich będzie
(Integer.pl)
bDToTFLV

Paczkomaty InPost w ramach współpracy z PKP zostaną zainstalowane nawet w 200 nowych lokalizacjach przy dworcach i stacjach kolejowych.

Terminale są już dostępne na 10 dworcach, w tym: Warszawa Centralna, Warszawa Wileńska, Poznań Główny, Katowice czy Rzeszów Główny. Do końca 2015 roku łączna liczba paczkomatów InPost w Polsce sięgnie 1800 terminali, podano w komunikacie.

- Strategia lokalizacyjna paczkomatów InPost obejmuje partnerstwa zarówno z firmami zarządzającymi infrastrukturą transportową, jak też z sieciami detalicznymi czy paliwowymi. Dworce kolejowe, supermarkety czy stacje benzynowe to doskonałe miejsce na wygodną usługę paczkomatową funkcjonującą w trybie 24/7" - powiedział CEO InPost Paczkomaty - spółki z grupy Integer.pl - Ireneusz Kazimierczyk, cytowany w komunikacie.

bDToTFLX

Sieć Paczkomatów pod marką InPost należy do spółki easyPack z grupy Integer.pl. Paczkomaty InPost w Polsce są obsługiwane logistycznie przez InPost S.A. - spółkę z grupy Integer.pl, notowaną na GPW w Warszawie od października 2015 roku.

Grupa kapitałowa Integer.pl to druga co do wielkości w Polsce grupa pocztowa, do której należą największa prywatna poczta - Inpost, niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy - Inpost Finanse oraz Paczkomaty Inpost. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

bDToTFMy
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)