Notowania

budownictwo
02.11.2017 17:05

J.W. Construction ustanowił program emisji obligacji o wart. do 100 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

J.W. Construction ustanowił program emisji obligacji, w ramach którego zamierza wyemitować do 100 tys. szt. obligacji niezabezpieczonych, o łącznej wartości nominalnej do 100 mln zł, poinformowała spółka.

"Propozycja nabycia obligacji zostanie skierowana w trybie art. 33 ust. 2 ustawy o obligacjach do indywidualnie oznaczonych adresatów w liczbie nie przekraczającej 149 odbiorców. Obligacje będą emitowane w serii JWC1120 z planowanym końcowym terminem wykupu 16 listopada 2020 r." - czytamy w raporcie.

Obligacje zostaną wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu na rynku ASO Catalyst, a środki pozyskane z emisji przeznaczone zostaną na rozwój działalności spółki, w tym finansowanie wydatków związanych z przygotowaniem projektów deweloperskich oraz zakupu gruntów, podano również.

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH jest notowany na GPW od 2007 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz