Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

JHM Development nabył działkę w Gdańsku pod budowę ok. 260 lokali

0
Podziel się:

JHM Development nabył działkę o powierzchni 1,7 ha w Gdańsku, na której planuje zbudować ok. 260 lokali, podała spółka. Cena nabycia to 9,84 mln zł brutto.

JHM Development nabył działkę w Gdańsku pod budowę ok. 260 lokali
bELmhnhh

Spółka wygrała otwarty przetarg na zakup działki od Gminy Miasta Sopotu 10 grudnia 2018 r., a umowę sprzedaży sfinalizowano 27 grudnia br. Na zakupionej działce powstanie budynek wielorodzinny, w którym zostanie zaprojektowanych około 260 lokali mieszkalnych i usługowych, podano w komunikacie.

Działka położona jest w obrębie ulic Ofiar Grudnia 70 i Wielkopolskiej w Gdańsku Łostowicach. Cena nabycia nieruchomości to 9 943 320 zł brutto.

"Dzięki temu zakupowi spółka będzie po raz pierwszy obecna w Gdańsku, ale to nie jedyna nasza lokalizacja na Pomorzu. Niebawem kończymy budowę III etapu Osiedla Królewskiego w Rumi, spółka nadal sprzedaje też apartamenty inwestycyjne w Helu" - skomentowała prezes Regina Biskupska, cytowana w komunikacie.

bELmhnhj

"W przyszłym roku skoncentrujemy się na rozpoczęciu i realizacji kolejnych inwestycji na zakupionych działkach, będziemy również kontynuować budowę i sprzedaż w ramach aktualnie realizowanych inwestycji. Do końca 2019 r. planujemy zakończenie kolejnych etapów osiedli w Katowicach, Koninie, Rumi oraz Apartamentów Reymonta w Skierniewicach" - dodała.

JHM Development to firma deweloperska z grupy Mirbudu. Jest notowana na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2011 r.

bELmhnhK
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)