Notowania

górnictwo
06.07.2017 10:19

JSW rozpoczęła konkurs na stanowiska dwóch wiceprezesa zarządu

Podziel się
Dodaj komentarz

Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska członków zarządu JSW IX kadencji: zastępcy prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju oraz zastępcy prezesa zarządu ds. technicznych, podała spółka.

Od kandydatów na stanowisko zastępcy prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju wymaga się m.in. co najmniej 3-letniego doświadczenia na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek (wymagana umiejętność i doświadczenie w tworzeniu i przeprowadzaniu programów restrukturyzacyjnych i budowie strategii przedsiębiorstw górniczych), podano w informacji.

Od kandydatów na stanowisko zastępcy prezesa zarządu ds. technicznych wymaga się m.in. co najmniej 10-letniego okresu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek, w tym co najmniej 3-letniego okresu zatrudnienia jako kierownik ruchu zakładu górniczego, w przedsiębiorstwie górniczym wydobywającym węgiel kamienny.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz