Notowania

górnictwo
11.04.2016 09:10

JSW szuka prezesa i trzech jego zastępców

Spółka ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne w tej sprawie. Zgłoszenia są przyjmowane do 26 kwietnia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(JSW, mat. prasowe)

Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i trzech wiceprezesów w ramach IX kadencji zarządu.

"Poszukiwani są kandydaci na stanowisko prezesa zarządu i jego trzech zastępców - ds. technicznych, ekonomicznych i handlu" - czytamy w komunikacie.

Rada oczekuje na zgłoszenia do 26 kwietnia do godz. 14:00. Otwarcie zgłoszeń nastąpi kolejnego dnia, a rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną się w siedzibie JSW 6 maja i mogą być prowadzone w dniach kolejnych.

Wcześniej załoga JSW wybrała swojego przedstawiciela w zarządzie na nową kadencję. Został nim ponownie wybrany Artur Wojtków.

"Pełen skład zarządu JSW IX kadencji będzie znany już na początku maja, jednak trzyletnia kadencja rozpocznie się dopiero z dniem odbycia tegorocznego zwyczajnego walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za ubiegły rok" - podano także.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. W 2015 roku w kopalniach JSW wydobyto 16,3 mln ton węgla. Spółka jest notowana na GPW od 2011 roku.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, jsw, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz