Notowania

budownictwo
26.10.2018 16:48

Karmar wybuduje dla Marvipolu IV etap Riviera Park z 289 mieszkaniami

Warszawa, 26.10.2018 (ISBnews) - Marvipol Development Riviera Park (spółka zależna Marvipol Development) ma umowę z Karmar na generalne wykonawstwo dla inwestycji Riviera Park Etap IV o wartości 64,7 mln zł netto, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Przedmiotem umowy jest kompleksowa realizacja przez generalnego wykonawcę inwestycji, polegającej na wybudowaniu 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych i 2 budynków usługowych z garażami podziemnymi wraz z przynależną infrastrukturą, na będącej w dyspozycji zamawiającego nieruchomości zlokalizowanej w Warszawie w rejonie ulic Krzyżówki i Płochocińskiej, stanowiącej IV etap projektu Riviera Park" - czytamy w komunikacie.

W ramach IV etapu projektu Riviera Park powstanie 289 lokali mieszkalnych oraz 25 lokali usługowych, umowa zostanie zrealizowana w terminie do dnia 15 czerwca 2020 r. podano także.

Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność - za pośrednictwem spółek celowych - w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka - w następstwie podziału Marvipol S.A. - z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz