Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Klienci Kruka mogą już spłacać zobowiązania w kioskach Ruchu

0
Podziel się:

Przelew nie będzie jednak darmowy.

Piotr Krupa, prezes Kruk S.A.
Piotr Krupa, prezes Kruk S.A. (Kruk)
bFeYJCTF

Klienci Kruka, mający zobowiązania wobec spółki oraz funduszu Prokura, należącego do Grupy, mogą spłacać swoje należności w punktach Ruchu od stycznia 2016 roku, poinformował prezes Kruka Piotr Krupa.

- To bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla osób starszych, które nie korzystają z bankowości internetowej. Wystarczy udać się do punktu Ruchu blisko domu i przy okazji kupowania np. ulubionej gazety uregulować swoje zobowiązania - wygodnie i bez kolejek - powiedział Krupa, cytowany w komunikacie.

Ruch umożliwia wpłaty klientom Kruka w ponad 2000 punktów na terenie całego kraju, w tym w mniejszych miejscowościach. Koszt za dokonanie przelewu wynosi 1,5 zł.

bFeYJCTH

- Rozpoczęcie współpracy z Krukiem jest kolejnym etapem rozszerzania funkcjonalności naszych kiosków. Z tradycyjnego punktu z gazetami i papierosami nasza sieć zmienia się w nowoczesne kioski, w których nasi klienci mogą jednocześnie zrobić drobne zakupy oraz skorzystać z wielu podstawowych usług - powiedział wiceprezes Ruchu Dariusz Stolarczyk.

Kruk SA jest liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Środkowej. Spółka jest częścią grupy kapitałowej Kruk, do której w Polsce należą również m.in.: Kancelaria Prawna Raven Krupa & Stańko spółka komandytowa, Rejestr Dłużników ERIF BIG oraz Kruk Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, a także fundusz sekurytyzacyjny Prokura NS FIZ. Spółka zadebiutowała na GPW w 2011 roku.

bFeYJCUi
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)