Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
29.05.2018 15:17

KNF: Banki zainteresowane przejęciem SKOK Piast mogą zgłaszać się do 12 VI

Warszawa, 29.05.2018 (ISBnews) - Banki zainteresowane udziałem w procesie restrukturyzacji Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej Piast mogą zgłaszać zainteresowanie do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) do 12 czerwca 2018 r. włącznie, podała KNF. 

Podziel się
Dodaj komentarz

KNF podjęła dziś jednogłośnie decyzję o umorzeniu postępowania w przedmiocie przejęcia SKOK Piast przez inną spółdzielczą kasę oszczędnościowo-kredytową i postanowiła o wszczęciu postępowania administracyjnego w celu zbadania możliwości przejęcia SKOK Piast przez bank, podano w komunikacie.

"W związku z tym, kierując się potrzebą zapewnienia otwartości i konkurencyjności udziału w procesie restrukturyzacji SKOK Piast, KNF w terminie 14 dni oczekuje na zgłoszenia banków krajowych zainteresowanych udziałem w procesie restrukturyzacji SKOK Piast. Banki mogą zgłaszać zainteresowanie do KNF do dnia 12 czerwca 2018 r. włącznie" - czytamy w komunikacie.

Aby uzyskać informacje o sytuacji SKOK Piast, zainteresowane banki mogą zwracać się bezpośrednio do zarządcy komisarycznego tej Kasy, podano także.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz