Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

KNF: Notowania sześciu spółek mają być zawieszone

0
Podziel się:

Komisja żąda zawieszenia obrotu akcjami spółek: Petrolinvest, Alterco, Cash Flow, Mewa, MSX Resources oraz PBO Anioła.

KNF: Notowania sześciu spółek mają być zawieszone
(Andrzej Hulimka/REPORTER)
bEDfeFSd

Komisja Nadzoru Finansowego skierowała do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie żądanie zawieszenia obrotu akcjami spółek: Petrolinvest, Alterco, Cash Flow, Mewa, MSX Resources oraz PBO Anioła w upadłości likwidacyjnej z powodu nieprzekazania raportów rocznych lub kwartalnych, podała KNF.

Zawieszenia dotyczą okresu od 5 czerwca do 30 czerwca (Petrolinvest, Cash Flow)
, od 5 czerwca do 5 lipca (Alterco), od 8 czerwca do 8 lipca (Mewa, MSX Resources, PBO Anioła). Petrolinvest nie złożył raportu rocznego za 2014 rok, pozostałe spółki - raportów kwartalnych za pierwszy kwartał br., czytamy w komunikacie.

Raport roczny i skonsolidowany raport roczny przekazuje się jednocześnie, w dniu określonym przez emitenta w raporcie bieżącym nie później jednak niż cztery miesiące od dnia zakończenia roku obrotowego, którego dotyczy, natomiast raport kwartalny i skonsolidowany raport kwartalny przekazuje się jednocześnie, w dniu określonym przez emitenta w raporcie bieżącym, nie później jednak niż w terminie 45 dni od dnia zakończenia kwartału roku obrotowego, którego dotyczy, przypomina KNF.

bEDfeFSG
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)