Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Liebrecht & wooD: Budynki M i N Centrum Praskiego Koneser będą gotowe w 2020 r.

0
Podziel się

Grupa Liebrecht & wooD wkrótce rozpocznie budowę II etapu komercyjnej części wielofunkcyjnego Centrum Praskiego Koneser - budynków M i N (Monopol), podał inwestor. Oddanie do użytku tych budynków planowane jest na 2020 r.

Liebrecht & wooD: Budynki M i N Centrum Praskiego Koneser będą gotowe w 2020 r.
bEqWNiWJ

"Jeszcze dekadę temu prawa strona Wisły właściwie nie istniała w świadomości najemców, a dziś jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków rozwoju dla firm. O popularności Pragi świadczy choćby fakt, że w konkursie Eurobuild Awards Centrum Praskie Koneser zwyciężyło spośród aż 16 nominowanych, znakomitych projektów, reprezentujących wiodące od lat lokalizacje, m.in. Śródmieście, Wolę czy Mokotów. Cieszymy się, że jesteśmy liderem zmian i odpowiadamy na potrzeby rynku. Dlatego z dumą możemy ogłosić rozpoczęcie realizacji drugiej fazy komercyjnej części Konesera" - powiedziała dyrektor generalna Liebrecht & wooD Poland Magdalena Bartkiewicz-Podoba, cytowana w komunikacie.

Oddanie do użytku budynków M i N, w ramach Centrum Praskiego Koneser, planowane jest na 2020 r. Obiekty umiejscowione pomiędzy Muzeum Polskiej Wódki, Campus Warsaw a ulicą Nieporęcką zaoferują łącznie 17 500 m2 powierzchni najmu - 5 kondygnacji biur i powierzchnię handlową na parterze. Druga faza Konesera uzupełni istniejącą komercyjną część projektu, obejmującą 25 500 m2 powierzchni biurowych, które zostały wynajęte w 98% jeszcze przed oddaniem inwestycji do użytkowania, wskazano również.

"Centrum Praskie Koneser to projekt rewitalizacji oraz nadania nowych funkcji obiektom wchodzącym w skład dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, położonej w sercu Starej Pragi. Koneser jest przestrzenią integrującą, która będzie się zmieniać i odpowiadać na potrzeby użytkowników i ich inicjatyw. W Koneserze działa pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki, liczne restauracje, kawiarnie, bary i punkty handlowe, powierzchnie eventowe, a w I kwartale 2019 roku zostanie tutaj otwarty pierwszy w Warszawie hotel Moxy (marka Marriott International). Koneser otrzymał certyfikaty BREEAM Interim 2013 New Construction na poziomie 'Excellent'" - przypomniano.

bEqWNiWL

Grupa Liebrecht & wooD od ponad 25 lat prowadzi działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce, Rumunii oraz Rosji, gdzie zrealizowała inwestycje biurowe, handlowe i magazynowe o łącznej powierzchni blisko pół miliona metrów kwadratowych.

bEqWNiXm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)