Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Lokum Deweloper wprowadza do oferty 96 lokali na osiedlu Lokum Vista w Krakowie

Lokum Deweloper wprowadza do oferty 96 lokali na osiedlu Lokum Vista w Krakowie

Lokum Deweloper wprowadza do oferty 96 lokali w etapie Ib osiedla Lokum Vista w Krakowie, podała spółka. Budowa ruszyła wiosną tego roku, a zakończy się w III kw. 2018 r.

"Obecnie w ofercie i w realizacji znajdują się etapy Ia i Ib - łącznie 245 lokali, które przewidziano do rozpoznania w wynikach finansowych Lokum Deweloper za 2018 r. Cała inwestycja obejmować będzie cztery etapy, które powstaną na działce o powierzchni 4,4 ha" - czytamy w komunikacie.

Lokale wprowadzone do oferty w ramach etapu Ib mają powierzchnię od ponad 31 m2 do niemal 91 m2 (od jednego do czterech pokoi). Cena brutto za m2 wynosi od 6 123 zł/m2 do 7 597 zł/m2, podano również.

"Przez lata zdobyliśmy doświadczenie na rynku mieszkań o podwyższonym standardzie i pozycję lidera we Wrocławiu. Teraz, zgodnie z naszą strategią, zwiększamy skalę działalności i wdrażamy sprawdzony model biznesowy na rynku krakowskim" - powiedział prezes Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

Lokum Deweloper w 2016 r. sprzedał 645 lokali, działa we Wrocławiu i w Krakowie. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2015 r.

 

budownictwo, nieruchomości
ISB
Czytaj także
Polecane galerie