Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Maciej Sobczyk został powołany na wiceprezesa Trakcji PRKiI

Maciej Sobczyk został powołany na wiceprezesa Trakcji PRKiI

Rada nadzorcza Trakcji PRKiI podjęła uchwałę, na mocy której powołała Macieja Sobczyka na stanowisko wiceprezesa z dniem 14 września 2017 r., poinformowała spółka.

"Maciej Sobczyk jest absolwentem wydziału zarządzania Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie oraz ICAN Institute. Z wykształcenia jest elektrykiem o specjalności trakcja elektryczna oraz posiada szereg specjalistycznych uprawnień elektrycznych i budowlanych m. in. związanych z zasilaniem trakcji elektrycznej i wielobranżowych robót dla modernizacji linii kolejowych" - czytamy w komunikacie.

Maciej Sobczyk jest związany z Trakcja PRKiI S.A. od roku 1983, gdzie pracował kolejno na stanowiskach: technik, majster, kierownik robót, kierownik budowy, dyrektor kontraktu, dyrektor ds. produkcji, dyrektor odpowiedzialny za przygotowanie produkcji rynku kolejowego i energetycznego, dyrektor rynku kolejowego i energetycznego, podano także.

Trakcja PRKiI jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w Polsce. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,38 mld zł w 2016 r.

budownictwo, nieruchomości
ISB
Czytaj także
Polecane galerie