Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
górnictwo
06.03.2017 13:18

Magdalena Zegarska została powołana na wiceprezesa PGNiG

Podziel się
Dodaj komentarz

Rada nadzorcza Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) odwołała Waldemara Wójcika z zarządu i powołała na stanowisko wiceprezesa Magdalenę Zegarską, podała spółka.

"Rada nadzorcza PGNiG na posiedzeniu w dniu 6 marca 2017 roku odwołała pana Waldemara Wójcika ze składu zarządu PGNiG i powołała panią Magdalenę Zegarską na stanowisko wiceprezesa zarządu na wspólną kadencję zarządu kończącą się w dniu 31 grudnia 2019 r." - czytamy w komunikacie.

Magdalena Zegarska pracę w Grupie PGNiG rozpoczęła w 1998 roku w Mazowieckiej Spółce Gazownictwa. Od 2013 roku zajmowała różne stanowiska w centrali spółki. W latach 2011-2014 pełniła funkcję sekretarza rady pracowników II kadencji oraz w latach 2010-2014 sekretarza zakładowej komisji koordynacyjnej NSZZ "Solidarność" w PGNiG. W latach 2014-2017 pełniła funkcję członka rady nadzorczej PGNiG, sekretarza rady nadzorczej oraz wiceprzewodniczącego komitetu audytu.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz