Notowania

Mennica Polska chce wybić monety dla Tajlandii. Złożyła ofertę

Chodzi o wybicie monet obiegowych o nominale 2 baht w ilości 220 mln sztuk.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Sebastian Duda - Fotolia.com)

Mennica Polska chce wybić monety obiegowe dla Tajlandii. Spółka złożyła właśnie ofertę w przetargu zorganizowanym przez tamtejszy rząd.

Mennica Polska podaje, że złożyła ofertę o wartości 4,29 mln dolarów (z wyjątkiem wartości metali) w przetargu na produkcję monet obiegowych zorganizowanym przez Ministerstwo Finansów - Departament Skarbu w Tajlandii. Chodzi o wybicie monet obiegowych o nominale 2 baht w ilości 220 mln sztuk.

Zobacz także: Praca szuka człowieka. Czego młodzi od pracy?

"Wybór najkorzystniejszej oferty zostanie ogłoszony po dokonaniu przez Ministerstwo Finansów - Departament Skarbu w Tajlandii oceny formalnej i merytorycznej wszystkich złożonych ofert w przetargu. O wyborze lub odrzuceniu oferty spółki, emitent poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym" - podaje Mennica Polska.

Mennica Polska jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce oraz Europie. Jest także jedynym producentem sztabek złota inwestycyjnego w Polsce oraz liderem w zakresie wdrażania, obsługi i rozwoju systemów karty miejskiej. Ponadto realizuje inwestycje deweloperskie w Warszawie. Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

Kurs akcji Mennicy Polskiej od początku 2017 roku

Tagi: górnictwo, hutnictwo, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-08-2017

MKjuż nie mogłem się doczekać , w końcu będzie przecena :)

10-08-2017

waxNie Bahty, tylko Bath'y

10-08-2017

jaMennica to dobra spółka dywidendowa. Akcje ostatnio na GPW idą w górę. Jest wiele możliwości inwestowania, ale każda z nich niesie za sobą groźbę … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (3)