Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Monnari planuje dynamiczny wzrost sieci Tamaris

0
Podziel się:

Firma odzieżowa Monnari Trade otworzy w 2008 roku 15 sklepów z obuwiem marki Tamaris, a w ciągu kilku lat, mogłoby powstać około 100 salonów - poinformowali przedstawiciele Monnari na piątkowej konferencji prasowej.

Monnari planuje dynamiczny wzrost sieci Tamaris
(PAP/Andrzej Wiktor)
bFfKPmlh

*Firma odzieżowa Monnari Trade otworzy w 2008 roku 15 sklepów z obuwiem marki Tamaris, a w ciągu kilku lat, mogłoby powstać około 100 salonów. *
Jeszcze w tym roku spółka planuje otworzyć trzy salony z obuwiem marki Tamaris: w Krakowie, Szczecinie i Rumunii.

W piątek rano firma Monnari Trade poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego z Grupą Wortmann KG i Wortmann Polska. Umowa partnerska będzie dotyczyć prowadzenia przez Monnari Trade na rynku polskim sieci salonów z obuwiem marki Tamaris.

Negocjacje w tej sprawie mają zostać zakończone najpóźniej do 31 grudnia tego roku.

bFfKPmlj

Grupa Wortmann produkuje i sprzedaje ponad 60 mln par obuwia rocznie. W roku obrotowym 2006/2007 zamkniętym 31 maja 07 obroty grupy wyniosły ponad 680 mln euro.

Kolekcja obuwia damskiego Tamaris liczy ponad 600 modeli w sezonie.

Obecnie sieć Monnari liczy 117 salonów marki Monnari, 15 salonów marki Molton i 13 salonów marki Pabia.

W piątek Monnari poinformowało w komunikacie, że przychody spółki we wrześniu wyniosły 14,3 mln zł, co stanowi wzrost o 85,7 proc. r/r. W okresie styczeń-wrzesień 2007 przychody wyniosły 89,1 mln zł, co stanowi wzrost o 56 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.

bFfKPmlK
giełda
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)