Notowania

budownictwo
04.08.2017 16:20

Murapol kupił grunt w Siewierzu Jeziornej za ok. 3,5 mln zł pod 133 lokale

Podziel się
Dodaj komentarz

Grupa Murapol zakupiła 0,6 ha gruntu od Chmielowskie z grupy Alta za ok 3,5 mln zł netto pod 133 lokale mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej ok. 6350 m2, poinformowała spółka.

"Współtworzenie pierwszej w Polsce, zrównoważonej dzielnicy - Siewierz Jeziorna jest dla nas ciekawym doświadczeniem i chętnie podejmiemy się realizacji kolejnych jej etapów. Nasza filozofia działania zakłada wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i odpowiadanie na nie projektami inwestycyjnymi. Zainteresowanie klientów lokalami w pierwszym etapie inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna pokazuje, że ludzie chcą mieszkać w takich inwestycjach. Naszym zadaniem jest im to umożliwić" - powiedział prezes Murapol Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

Grupa zamierza zrealizować drugi etap inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna, który będzie obejmował budowę 4 budynków wielorodzinnych na zakupionej działce.

Zakupy gruntów Grupy Murapol na terenie Siewierza Jeziornej zaplanowane do 2020 r. dzielą się na 5 etapów. Drugi etap jest związany z obecnym zakupem działki i planem budowy 4 kolejnych kamienic, podano także w materiale.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Murapol zakontraktował sprzedaż 3 042 mieszkań w 2016 roku, co oznacza wzrost o blisko 27% r/r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz