Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Murapol ma pozwolenie na budowę inwestycji na 25 mieszkań w Edynburgu

0
Podziel się
Murapol ma pozwolenie na budowę inwestycji na 25 mieszkań w Edynburgu
bErGeNtx

Murapol otrzymał pozwolenie na budowę projektu na 25 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 2 000 m2 w Edynburgu, podała spółka.

"Rozpoczęcie prac budowlanych w ramach projektu jest uwarunkowane, zgodnie z tamtejszym prawem, dostarczeniem do właściwego urzędu szczegółowych informacji dotyczących przygotowywanej inwestycji, w tym m.in. jej nazwy marketingowej i specyfikacji materiałów, jakie zostaną wykorzystane do elewacji budynku oraz ich zatwierdzeniem przez ten organ" - czytamy w komunikacie.

Na początku stycznia br. Grupa Murapol nabyła dwie działki w Edynburgu, przy Ferry Road. Na początku maja grupa złożyła do tamtejszego urzędu wniosek o pozwolenie na budowę inwestycji składającej się z 25 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2 tys. m2.

bErGeNtz

Murapol przygotowuje również w Edynburgu realizację inwestycji, składającej się z 35 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2,1 tys. m2, która powstanie przy London Road.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Murapol zakontraktował sprzedaż 3 042 mieszkań w 2016 roku, co oznacza wzrost o blisko 27% r/r.

bErGeNua
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)