Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
14.12.2017 16:50

Murapol ma umowę nabycia działek w Katowicach za 10 mln zł pod 243 mieszkania

Warszawa, 14.12.2017 (ISBnews) -  Grupa Murapol podpisała umowę dot. nabycia prawa użytkowania wieczystego działek, o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 0,9 ha, zlokalizowanych u zbiegu ulic Granicznej i Pułaskiego w Katowicach pod budowę 243 mieszkań o powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 10,7 tys. m2, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Katowice bardzo dynamicznie rozwijają się, zarówno pod względem gospodarczym, jak i demograficznym. Niska stopa bezrobocia, wysokie wynagrodzenia, najlepiej rozwinięta w Polsce sieć drogowa, a także bogata oferta kulturalna i liczne tereny zielone sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się tutaj zamieszkać. Chcąc wykorzystać potencjał tego rynku stale umacniamy swoją pozycję na nim. Już teraz stolica województwa śląskiego jest jedną z kluczowych lokalizacji na naszej mapie inwestycji z konsekwentnie powiększanym portfelem projektów realizowanych i w przygotowaniu" - powiedział wiceprezes Nikodem Iskra, cytowany w komunikacie.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Murapol zakontraktował sprzedaż 3 042 mieszkań w 2016 roku, co oznacza wzrost o blisko 27% r/r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz