Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Murapol wprowadził do oferty 117 lokali w I etapie 'Apartamentów na Wzgórzu'

Murapol wprowadził do oferty 117 lokali w I etapie 'Apartamentów na Wzgórzu'

Murapol poszerzył ofertę o 117 mieszkań w I etapie inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu w Sosnowcu, poinformowała spółka. Inwestycja ta jest projektem z ponad 650 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej blisko 30 tys. m2.

"Zintensyfikowanie obecności na rynku mieszkaniowym Śląska i Zagłębia jest jednym z naszych kluczowych celów biznesowych, który sukcesywnie realizujemy, poprzez inwestycje w kolejnych miastach regionu. Wejście na rynek Sosnowca było naturalnym naszym krokiem. Drugie największe, pod względem liczby ludności miasto Aglomeracji Śląskiej, bardzo dobrze się rozwija, a jego mieszkańcy coraz wyżej cenią ofertę pierwotnego rynku mieszkaniowego" - powiedział prezes Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

Wprowadzony do sprzedaży inwestycja ma lokale mieszkalne, o metrażach od 27 do 64 m2, a także 116 miejsc postojowych. Wstępny harmonogram projektu przewiduje przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w pierwszym kwartale 2019 roku, podano także.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Murapol zakontraktował sprzedaż 3 042 mieszkań w 2016 roku, co oznacza wzrost o blisko 27% r/r.

 

budownictwo, nieruchomości
ISB
Czytaj także
Polecane galerie