Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Murapol wprowadził do oferty 202 mieszkania w łódzkiej Nowej Przędzalni

0
Podziel się:
Murapol wprowadził do oferty 202 mieszkania w łódzkiej Nowej Przędzalni

Grupa Murapol, w ramach segmentu deweloperskiego prowadzonej działalności, rozpoczęła oferowanie lokali powstających w pierwszym etapie inwestycji Nowa Przędzalnia w Łodzi, poinformowała spółka. Do oferty zostały wprowadzone 202 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 8,2 tys. m2, podano także.

"Dobra koniunktura na tym rynku generuje popyt na mieszkania ze strony zarówno łodzian zainteresowanych zakupem lokali, jak i migrujących do tego miasta za pracą z różnych części Polski. My odpowiadamy na te potrzeby i wprowadzamy do sprzedaży drugą inwestycję, a kolejną przygotowujemy. Liczymy, że zaoferowane lokale będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem wśród klientów, co mieszkania z naszego pierwszego łódzkiego projektu - Murapol Widzew" - powiedział prezes Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

Docelowo Murapol Nowa Przędzalnia będzie ośmioetapowym projektem nieruchomościowym. Inwestycja będzie składała się z 18 budynków mieszkalnych, w których znajdzie się ponad 1,8 tys. mieszkań o łącznym PUM wynoszącym blisko 80 tys. m2. W ramach projektu powstaną także lokale usługowe, które przewidziano w zabytkowym budynku będącym pozostałością po dawnej przędzalni, uprzednio odrestaurowanym. Portfel mieszkań powstających w oferowanym etapie inwestycji obejmuje kawalerki, lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 25 m2 do 54 m2, podano także.

"Wstępny harmonogram realizacji pierwszego etapu projektu przewiduje rozpoczęcie prac budowlanych w trzecim kwartale br., zaś przekazanie gotowych mieszkań nabywcom z końcem 2018 roku" - czytamy dalej.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Murapol zakontraktował sprzedaż 3 042 mieszkań w 2016 roku, co oznacza wzrost o blisko 27% r/r.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)