Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Murapol wprowadził do sprzedaży 278 mieszkań w projekcie Apartamenty Klasztorna

0
Podziel się:
Murapol wprowadził do sprzedaży 278 mieszkań w projekcie Apartamenty Klasztorna

­Murapol uruchomił sprzedaż 278 lokali w inwestycji realizowanej przy ul. Klasztornej we Wrocławiu, poinformowała spółka. Wstępny harmonogram projektu przewiduje przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w drugim kwartale 2019 roku.

"Wrocław to dla nas trzecie miasto, po rodzimym Bielsku-Białej oraz Krakowie, w którym rozpoczęliśmy realizację projektów nieruchomościowych. Doskonale znamy ten rynek, wiemy, jakie dzielnice cieszą się największym zainteresowaniem wśród nabywców mieszkań oraz na jakiego rodzaju lokale jest największy popyt. To pozwala nam przygotowywać inwestycje w pełni odpowiadające na potrzeby lokalowe wrocławian, o czym świadczy szybkie tempo wyprzedawania oferowanych mieszkań" - powiedział prezes Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

W ofercie inwestycji znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 25 do 57 m2. Projekt Murapol Apartamenty Klasztorna obejmuje 278 mieszkań, powstających w trzech 6-kondygnacyjnych budynkach o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań wynoszącej ponad 11,3 tys. m2, podano również.

Obecnie grupa realizuje, poza projektem Murapol Apartamenty Klasztorna, kolejne etapy inwestycji Nowa Toskania i Nowy Wrocław, a także Murapol Apartamenty Słubicka, w których łącznie wybudowanych zostanie ponad 750 lokali mieszkalnych. W ramach przygotowywanych przedsięwzięć, przy ul. Dożynkowej i Buforowej, grupa Murapol zaoferuje ponad 1,1 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 48 tys. m2, przypomniano.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Murapol zakontraktował sprzedaż 3 042 mieszkań w 2016 roku, co oznacza wzrost o blisko 27% r/r.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)