Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

To będzie najwyższy magazyn w Polsce. Awbud i Amica podpisały kontrakt

11
Podziel się:

Pod koniec sierpnia Awbud podał, że podpisał z Amiką list intencyjny dotyczący budowy magazynu wysokiego składowania sprzętu AGD.

To będzie najwyższy magazyn w Polsce. Awbud i Amica podpisały kontrakt
(jarmoluk / pixabay (CC0 Public Domain))
bETHSNIl

Awbud podpisał kontrakt na wykonanie magazynu wysokiego składowania we Wronkach dla Amiki. Łączna wartość umowy wynosi 12,8 mln zł. Będzie to najwyższy magazyn w Polsce.

"W ramach kontraktu z Amiką Awbud, jako generalny wykonawca, zrealizuje roboty budowlane magazynu służącego do składowania sprzętu AGD" - czytamy w komunikacie. Wysokość obiektu wyniesie 46,5 metra.

Pod koniec sierpnia Awbud podał, że podpisał z Amiką list intencyjny dotyczący budowy magazynu wysokiego składowania sprzętu AGD w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa płyty fundamentowej, obudowy Magazynu Wysokiego Składowania oraz budowy łącznika na terenie zakładu Amica S.A. we Wronkach".

bETHSNIn

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w następujących obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW.

bETHSNIO
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(11)
as
5 lata temu
To najwyższy czy największy? Amazona przebije? Śmiem wątpić.
adi
5 lata temu
Logistyka jest na topie. Ja wybrałem zawód logistyka. To zawód bardzo uniwersalny. W każdej firmie jest potrzebny i będzie ktoś od zaopatrzenia, magazynowania, produkcji, dystrybucji, transportu itp. Polska jest w centrum Europy na przecięciu szlaków handlowych. Tu buduje się centra logistyczne i dystrybucyjne (np. Amazon, Volkswagen itp.). Ja wybrałem studia na kierunku LOGISTYKA na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu w Radomiu. Będę inżynierem logistykiem. A teraz proszę o komentarze zakompleksionych na temat Radomia
Nimnini
5 lata temu
Magazyny Jysk w Radomsku są wyższe.
bETHSNIP
magazynier
5 lata temu
Magazyn wys. 46m za 11 baniek? To jaką będzie miał powierzchnię - 300 m2?
wojciech
5 lata temu
jak możecie obniżać emerytury jak to są moje pieniądze które zabraliście mi przymusem przez 51 lat pracy,przestańcie marnować publiczne pieniądze-nasze pieniądze, pracujcie jak większość społeczeństwa za najniższa krajową bo na więcej nie zasługujecie twierdzicie że was wybrał naród ile procent z tego narodu was wybrało[same moherowe berety] i nie macie prawa na narzucać swoich praw bo do tego was naród nie upowaqrznił.