Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Netia zgadza się na podwyżki. Spór zbiorowy zakończony porozumieniem

3
Podziel się

Netia otrzymała informację od swojej spółki zależnej - TK Telekom, iż osiągnięto porozumienie ze związkami zawodowymi. Zakończono tym samym spór zbiorowy, trwający od połowy maja. Porozumienie zakłada 50 zł podwyżki oraz zakończeniu procesu redukcji zatrudnienia.

bDJRhPCJ

Netia otrzymała informację od swojej spółki zależnej - TK Telekom, iż osiągnięto porozumienie ze związkami zawodowymi. Zakończono tym samym spór zbiorowy, trwający od połowy maja. Porozumienie zakłada 50 zł podwyżki oraz zakończenie procesu redukcji zatrudnienia.

Związki zawodowe zaakceptowały propozycję TK Telekom o podwyżce średniego wynagrodzenia o 50 zł z wyrównaniem od 1 stycznia 2016 oraz o zakończeniu procesu redukcji zatrudnienia w bieżącym roku, z wyłączeniem osób już poinformowanych o objęciu ich redukcją.

Osoby uprawnione do uzyskania podwyżki wynagrodzenia będą ustalane w oparciu o stan zatrudnienia na dzień 1 czerwca 2016 r w odniesieniu do osób aktywnych i nie objętych procesem redukcji zatrudnienia w oparciu o ustalone kryteria, takie jak efektywność, terminowość i rzetelność pracy oraz aktualny poziom wynagrodzenia.

bDJRhPCL

Pod koniec lipca 2015 r. Netia sfinalizowała umowę nabycia 100 proc. udziałów w TK Telekom od Grupy PKP za ok. 222 mln zł.

Netia S.A. to operator telekomunikacyjny, dostawca usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego, telefonii stacjonarnej, a także telefonii komórkowej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r.

bDJRhPDm
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(3)
aef
5 lata temu
50 zł hahaha. Normalnie pracownicy teraz będą mogli sobie kupić nową oponę do roweru :)
zwrot
5 lata temu
dlatego zrezygnowałem i biorę kartę 30 gb w Areo 2, to najlepsze w tym momencie rozwiązanie.
biszop
5 lata temu
To kończy mi sie umowa w netii i chcą ją ze mną przełużyc na gorszych warunkach więc kupię sobie kaartę w Areo 2 30 gb i będe zadowolony i nieuwiązany.
bDJRhPDn