Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Organic Farma Zdrowia ma umowę ws. pierwszego sklepu wielkopowierzchniowego

0
Podziel się:
Organic Farma Zdrowia ma umowę ws. pierwszego sklepu wielkopowierzchniowego

Warszawa, 18.07.2016 (ISBnews) - Organic Farma Zdrowia podpisała umowy najmu lokalu handlowego o powierzchni 838 m2, w planowanym centrum handlowym Quick Park Konstancin w podwarszawskim Konstancinie, podała spółka. Będzie to pierwszy w Polsce sklep wielkopowierzchniowy z żywnością ekologiczną, podkreśliła firma.

"Organic Farma Zdrowia będzie największym i głównym najemcą tego centrum handlowego, a ze względu na wielkość powierzchni lokalu będą to pierwsze super delikatesy sieci i pierwszy w Polsce sklep wielkopowierzchniowy z żywnością ekologiczną" - czytamy w komunikacie.

Koszt inwestycji szacowany jest na 2 mln zł.

Umowa jest początkiem zapowiadanego w strategii rozwoju rozpoczęcia otwierania sklepów wielkopowierzchniowych, podkreśliła spółka.

Otwarcie centrum Quick Park Konstancin planowane jest na przełomie 2017/2018 roku.

Sieć sklepów Organic Farma Zdrowia składa się delikatesów stacjonarnych i on-line. Delikatesy stacjonarne działają w Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Rumi, Katowicach, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Płocku, Poznaniu, Swarzędzu, Wrocławiu, Piasecznie, Łomiankach i Konstancinie, a delikatesy on-line działają na terenie całego kraju, oferując największy w Polsce asortyment produktów ekologicznych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2008 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)