Notowania

budownictwo
13.09.2018 12:34

P.A. Nova widzi zainteresowanie współpracą przy realizacji parków handlowych

P.A. Nova widzi zainteresowanie partnerów finansowych współpracą przy realizacji parków handlowych, ale najpierw chce wytypować nowe inwestycje, do których mogłaby zaprosić partnera, wynika ze słów wiceprezesa Tomasza Janika.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Odbyliśmy spotkania z partnerami, głównie finansowymi, działającymi też na rynku handlowym. Pomysł o wejściu w jakąś JV dla realizacji nowych obiektów był omawiany i doszliśmy do wniosku, że jest zainteresowanie. To, co dziś jest potrzebne, to decyzja, wskazanie nowych inwestycji, do których byśmy chcieli zaprosić partnera" - powiedział Janik podczas konferencji prasowej.

Z jego słów wynika, że obecnie P.A. Nova koncentruje się na realizacji wcześniej przygotowanych projektów.

"Sprawa [współpracy] jest otwarta, gdy będziemy chcieli rozpocząć jakiś nowy większy projekt parku handlowego" - dodał.

W marcu prezes Piotr Korek informował, że P.A. Nova prowadzi rozmowy z partnerem, dzięki któremu przyspieszy działalność w obszarze budowy parków handlowych.

P.A. Nova jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych i zarządzającą portfelem obiektów własnych, który w połowie 2018 r. obejmował 10 obiektów handlowo-usługowych i 4 hale przemysłowe. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz