Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Panattoni Europe dostarczy 68 500 m2 powierzchni magazynowej w Bielsku-Białej

0
Podziel się:

Panattoni Europe rozpoczął realizację Panattoni Park Bielsko-Biała III o powierzchni blisko 68 500 m2 - największej inwestycji na Podbeskidziu, podała spółka. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do obiektu wiosną 2019 r.

Panattoni Europe dostarczy 68 500 m2 powierzchni magazynowej w Bielsku-Białej

Panattoni Park Bielsko-Biała III będzie realizowany w dwóch fazach - pierwsza obejmie budowę blisko 27 tys. m2, z czego ponad 11 tys. m2 zostało już wynajęte - 7500 m2 zajmie Seifert Logistics Group, który będzie prowadzić operacje logistyczne w regionie, zaś 3600 m2 zagospodaruje firma branży wyposażenia wnętrz, dla której obiekt będzie nie tylko zapleczem magazynowym sklepu, ale i punktem odbioru towarów dla klientów, podano w komunikacie.

"Górny Śląsk to obszar o statusie jednego z najbardziej atrakcyjnych regionów magazynowych w Europie, o czym świadczą realizacje Panattoni Europe w Czeladzi, Gliwicach, Mysłowicach, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu i w zawsze ważnej dla nas Bielsku-Białej. [...] Panattoni Park Bielsko-Biała III to nasza czwarta inwestycja na Podbeskidziu. Oprócz własnych kompleksów magazynowych Panattoni Europe zrealizowało również inteligentną fabrykę dla GE Energy Management, dostarczając tym samym łącznie blisko 176 tys. m2" - powiedział Managing Director Panattoni Europe Marek Dobrzycki, cytowany w materiale.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)