Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

paysafecard: Ponad 77,8% Polaków z chęcią zapłaci gotówką w internecie

0
Podziel się:
paysafecard: Ponad 77,8% Polaków z chęcią zapłaci gotówką w internecie

Aż 89,6% Polaków w wieku od 18 do 25 lat, 77,8% w grupie 60-69 lat i 77,8% badanych we wszystkich grupach wiekowych chętnie skorzystałoby z możliwości płacenia gotówką w Internecie, wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie paysafecard.

"Podejście do zakupów w Internecie ciągle ewoluuje. Coraz nowsze technologie dają nam więcej możliwości płatności za transakcje w sieci. [...] paysafecard stawia na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w płatnościach, a oferowane przez firmę PIN-y to nic innego jak gotówka dostępna w internecie. Rozwiązanie to daje użytkownikom poczucie pewności, a dodatkowo jest proste i komfortowe" - powiedział dyrektor generalny paysafecard Udo Müller, cytowany w komunikacie.

W Polsce usługi paysafecard dostępne są na: stacjach Statoil, Shell i BP; w salonach prasowych: Relay, Inmedio, RUCH, To, Press czy Kolporter. PINy paysafecard można także kupić w sklepach 1-Minute, Komputronik, Auchan, Carrefour, POLOmarket, Delikatesy Centrum oraz Pepco, podano w komunikacie.

Gotówka Paysafecard dostępna jest w 500 tys. punktów.

Badania paysafecard, przeprowadzone w Polsce w dniach 15-23 marca 2016 w formie elektronicznej ankiety. Udział w nich wzięło łącznie 500 użytkowników paysafecard z Polski w wieku 16-69 lat.

paysafecard to internetowe rozwiązanie płatnicze typu prepaid, z którego może korzystać każdy, bez posiadania karty kredytowej oraz konta bankowego. Do realizacji płatności wymagany jest jedynie 16-znakowy PIN paysafecard.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)