Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PBG przydzieliło 852,9 tys. obligacji w ramach subskrypcji Drugiej Emisji

0
Podziel się:
PBG przydzieliło 852,9 tys. obligacji w ramach subskrypcji Drugiej Emisji

PBG przydzieliło 852,9 tys. obligacji w ramach drugiej emisji do uprawnionych wierzycieli, wynika z komunikatu spółki.

"Objęcie obligacji było proponowane uprawnionym wierzycielom spółki - z Grupy 1, Grupy 3, Grupy 4 oraz Grupy 5 (zgodnie z układem), w ramach częściowego zaspokojenia ich wierzytelności układowych (...) liczba obligacji objętych subskrypcją w ramach drugiej emisji: 1 180 488 obligacji" - czytamy w komunikacie.

"Liczba obligacji, na które złożono zapisy w ramach drugiej emisji oraz które zostały przydzielone w ramach przeprowadzonej subskrypcji : 852 910 obligacji; cena objęcia obligacji: 100,00 zł/obligację; liczba podmiotów obejmujących obligacje: 6 podmiotów - tj. 1 podmiot z Grupy 1, 3 podmioty z Grupy 5, 1 podmiot z Grupy 1 i jednocześnie z Grupy 4 oraz 1 z Grupy 3 (podział na Grupy w rozumieniu Układu); liczba podmiotów, którym przydzielono obligacje: 6 podmiotów; wartość przeprowadzonej subskrypcji, rozumianej jako iloczyn liczby papierów wartościowych objętych ofertą i ceny emisyjnej: 118 048 800,00 zł" - czytamy dalej.

Grupa PBG świadczy specjalistyczne usługi budowlane w zakresie instalacji do wydobycia gazu ziemnego, ropy naftowej i paliw oraz generalne wykonawstwo inwestycji z zakresu budownictwa energetycznego. Spółka jest notowana na GPW od 2004 r.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)