Notowania

energetyka
15.11.2018 14:36

Polenergia zaoferowała łącznie 114 MW obowiązku mocowego w aukcji na 2021 r.

Spółki zależne Polenergii zaoferowały w aukcji rynku mocy na 2021 r. obowiązek mocowy w łącznej wysokości 114 MW. Spółki do czasu zakończenia aukcji nie złożyły ofert wyjścia z aukcji, podała Polenergia.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W dniu 15 listopada 2018 r. spółki zależne emitenta - Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna [...] (ENS) oraz Mercury Energia [...] (Mercury), wzięły udział w aukcji mocy na rok dostaw 2021. W toku aukcji ENS i Mercury zaoferowały obowiązek mocowy na rok 2021 w łącznej wysokości 114 MW. ENS i Mercury do czasu zakończenia aukcji nie złożyły ofert wyjścia z aukcji. Cena zamknięcia aukcji, która zakończyła się w 5 rundzie, mieści się w przedziale od 218,56 zł/kW do 240,40 zł/kW" - czytamy w komunikacie.

Spółka poinformuje odrębnymi raportami bieżącymi o wstępnych oraz ostatecznych wynikach aukcji, po ich ogłoszeniu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne oraz przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, podano także.

Polenergia - notowana na GPW - jest pionowo zintegrowanym podmiotem specjalizującym się w realizacji projektów począwszy od wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, przez dystrybucję energii elektrycznej oraz gazu, po sprzedaż i obrót energią i świadectwami pochodzenia.

Tagi: energetyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz