Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Polinvest 9 Srl ma zgodę UOKiK na przejęcie udziałów Reesco

0
Podziel się

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wydał zgodę na przejęcie przez Polinvest 9 Sarl niewyłącznej kontroli nad Reesco, podał Urząd na Twitterze. 

Polinvest 9 Srl ma zgodę UOKiK na przejęcie udziałów Reesco
bEhpPpMB

Polinvest nabędzie od jedynego wspólnika Reesco, w drodze umowy sprzedaży udziałów, łącznie własność 50 udziałów Reesco, o łącznej wartości nominalnej 125 tys. zł, stanowiących łącznie 50% kapitału zakładowego Reesco i dających prawo do 50% głosów na zgromadzeniu wspólników, podano na stronie internetowej Urzędu.

Polinvest należy do grupy kapitałowej 21 Partners, europejskiej grupy inwestycyjnej działającej w obszarze private equity, która inwestuje w średniej wielkości spółki działające we Francji, Włoszech, Szwajcarii i w Polsce. Obecnie zarządza zamkniętymi funduszami skupiających międzynarodowych instytucjonalnych inwestorów. Grupa kapitałowa 21 Partners działa głównie na rynku włoskim i francuskim.

Reesco świadczy usługi z zakresu generalnego wykonawstwa robót budowlanych, polegających na remoncie lub przebudowie (tzw. fit-out) głównie w sektorze budownictwa komercyjnego (powierzchnie biurowe, hotelowe, handlowe i magazynowe). Reesco świadczy również usługi związane z zarządzaniem robotami budowlanymi (tzw. construction management, management contracting, project management), monitorowaniem robót (project monitoring), a także doradztwem w zakresie wyboru przedmiotu najmu. Reesco świadczy swoje usługi na obszarze całej Polski, w szczególności na obszarach województwa mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego i pomorskiego.

bEhpPpNe
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)