Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Polnord zakończy I etap projektu Neptun Ząbki za miesiąc

0
Podziel się

Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań na początku 2016 r.

Piotr Wesołowsk, prezes Polnord
Piotr Wesołowsk, prezes Polnord (Polnord)
bDyZPkqJ

Kolejny etap projektu powstanie do jesieni tego roku, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w 2016 r.

Polnord planuje za miesiąc zakończyć pierwszy etap budowy projektu Neptun Ząbki, podała firma. Kolejny etap powstanie do jesieni tego roku.

"Realizacja projektu przebiega zgodnie z planem, za miesiąc zostanie zakończony pierwszy etap budowy, zaś mieszkańcy będą się mogli wprowadzać do swoich mieszkań od lipca tego roku" - czytamy w komunikacie.

bDyZPkqL

"Kolejny etap budowy inwestycji, w którym powstaje 107 lokali, zakończy się jesienią 2015 roku. Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań na początku 2016 r." - podano także.

Neptun Ząbki to osiedle zlokalizowane na 3-hektarowej działce przy ul. Powstańców 43 w podwarszawskich Ząbkach. W pierwszym etapie projektu wzniesiono trzy budynki mieszczące 105 lokali o powierzchni 35-116 m2. Docelowo na osiedlu ma powstać ok. 600 mieszkań.

- Neptun Ząbki jest bardzo udanym projektem, zarówno pod względem architektury i lokalizacji, jak i sprzedaży, ponieważ niemal wszystkie mieszkania z pierwszego etapu inwestycji znalazły już nabywców - powiedział wiceprezes Polnordu Tomasz Sznajder, cytowany w komunikacie.

Notowania tygodniowe Polnordu

bDyZPkqR

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bDyZPkrm
budownictwo
nieruchomości
KOMENTARZE
(0)