Notowania

znicze
06.09.2016 09:01

Polwax podpisał duży kontrakt z Biedronką

Łączna wartość obrotów wynikających z obu kontraktów to około 60 mln złotych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe)

Polwax podpisał z właścicielem sieci sklepów Biedronka porozumienie określające warunki współpracy w ramach obwiązującej umowy sprzedaży zniczy, których dostawę przewidziano na ten rok. W ramach negocjacji uzgodniona została wielkość zamówień, ceny oraz wzornictwo. Spółka zawarła również umowę na mocy której dodatkowo wyprodukuje znicze pod marką własną Jeronimo Martins Polska. Łączna wartość obrotów wynikających z obu kontraktów to około 60 mln złotych.

W komunikacie spółki czytamy, że strony corocznie prowadzą negocjacje, które mają na celu określenie szczegółowych warunków współpracy na kolejny rok. Rozmowy dotyczą cen produktów, wielkości zamówienia oraz wzornictwa.

Niezależnie od powyższego Polwax podpisał z Jeronimo Martins Polska (JMP) odrębną umowę, w ramach której spółka dostarczać będzie na rzecz firmy w roku 2016 produkty zniczowe produkowane pod marką własną JMP. "W ramach każdej z opisanych wyżej umów spółka zobowiązana jest do dostawy towarów do centrów dystrybucyjnych JMP na ryzyko i koszt spółki" - czytamy dalej.

Polwax jest jednym z największych producentów i dystrybutorów parafiny przemysłowej w Europie oraz liderem w tej branży w Polsce. Posiada fabrykę produkującą parafiny w Jaśle oraz w Czechowicach-Dziedzicach. Spółka zadebiutowała na GPW w październiku 2014 roku.

Tagi: znicze, pwx, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-09-2016

AlkatrazNo to teraz czekamy na trumny z biedry - codzienne dostawy w niskich cenach

06-09-2016

T-56Juz im wspolczuje, kasa po pol Roku o ile i negocjacje obnizenia cen

06-09-2016

przecieżnie zaniosę na grób rodziców zniczy z biedronki

Rozwiń komentarze (14)