Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Portfel zamówień Grupy ZUE wynosi ok. 2,3 mld zł

0
Podziel się

Wartość portfela zamówień Grupy ZUE wynosi obecnie ok. 2,3 mld zł, podała spółka.

Portfel zamówień Grupy ZUE wynosi ok. 2,3 mld zł
bEhTESth

"Na moment publikacji niniejszego raportu bieżącego, spółki z grupy kapitałowej ZUE posiadają portfel zamówień o wartości ok. 2,3 mld zł" - czytamy w komunikacie.

Dodatkowo spółka złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu miejskim o wartości ok. 63 mln zł netto.

"Spółka w dalszym ciągu rozbudowuje portfel zamówień na kluczowych rynkach - kolejowym i miejskim. Znaczna ilość składanych ofert w przetargach ze względu na rosnące koszty materiałów, robocizny i usług jest składana powyżej kosztorysów inwestorskich, co przekłada się niejednokrotnie na anulowanie postępowań przetargowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym m.in. zostały anulowane 3 postępowania, w których spółka złożyła w 2018 roku najlepsze oferty o łącznej wartości ok. 934 mln zł" - czytamy dalej.

bEhTEStj

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2017 r. miała 465 mln zł skonsolidowanych przychodów.

bEhTEStK
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)