Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PZ Cormay został dystrybutorem firmy Apacor

0
Podziel się:

Umowa dotyczy Polski, Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu, Rosji i Ukrainy.

Janusz Płocica, prezes PZ Cormay
Janusz Płocica, prezes PZ Cormay (Zelmer)

PZ Cormay zawarł z Apacor Ltd umowę, na mocy której zostanie dystrybutorem produktów diagnostycznych Apacor w Polsce, Rosji, na Ukrainie i 4 innych krajach na Wschodzie, podała spółka.

"Spółka zawarła umowę z Apacor Ltd, Unit 5, The Sapphire Centre, Fishponds Road, Wokingham, Berkshire RG41 2QL England (Apacor). Przedmiot umowy obejmuje dystrybucję i promocję produktów diagnostycznych Apacor przez spółkę na terenie Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu, Polski, Rosji i Ukrainy" - czytamy w komunikacie.

Relacja pomiędzy PZ Cormay a Apacorem ustalona została na zasadach relacji kupujący-sprzedawca, wyjaśnia spółka.

"W ramach umowy spółka zobowiązała się do złożenia w okresie od 2 czerwca 2015 r do 1 czerwca 2020 r. zamówienia na produkty diagnostyczne Apacor o łącznej wartości nie mniejszej niż 2 400 000,00 euro netto. W przypadku sprzedaży przez spółkę produktów konkurencyjnych w stosunku do produktów diagnostycznych Apacor stanowiących przedmiot umowy, umowa zostanie unieważniona" - czytamy dalej.

Notowania tygodniowe akcji PZ Cormay

PZ Cormay to producent wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutor światowej klasy aparatury medycznej. Od ponad 27 lat zajmuje się produkcją testów in vitro dla chemii klinicznej, elektroforezy, hematologii, koagulologii oraz serologii grup krwi.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)