Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
29.06.2018 15:11

Radius Projekt sprzedał ponad 400 mieszkań w I półroczu 2018

Radius Projekt sprzedał ponad 400 mieszkań w I półroczu 2018, co znacznie przekracza wstępnie zakładany plan sprzedaży, poinformował prezes Radius Projekt Robert Nowakowski. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Po bardzo udanym 2017 roku (sprzedane 820 mieszkań), kontynuujemy dobre wyniki sprzedażowe sprzedając ponad 400 mieszkań w I półroczu 2018, co znacznie przekracza wstępnie zakładany plan sprzedaży. Ostrożnie przyglądamy się ofertom zakupu nowych gruntów" - powiedział Nowakowski, cytowany w komunikacie.

Pierwszy etap projektu Park Leśny Rembertów (170 mieszkań) został sprzedany w 70%; jego oddanie do użytkowania przewidziano na IV kw. 2018 r. Planowane wprowadzenie kolejnego etapu do sprzedaży to III kw. 2018 roku. W wakacje deweloper rozpoczyna modernizację ulicy Chełmżyńskiej.

W projekcie Apartamenty Raków plany zakładają wprowadzenie do sprzedaży III etapu; sprzedaż na pierwszych dwóch etapach była na poziomie 50%, po 6 miesiącach sprzedaży.

W projekcie Nowy Raków grupa przewiduje wprowadzenie do sprzedaży ostatnich dwóch etapów; planowe zakończenie inwestycji w 2019 roku, czyli o 2 lata wcześnie niż Radius zakładał. Inwestycja jest już sprzedana w 90%.

"Planując tę inwestycje, postawiliśmy na mieszkania mniejsze, od 27 do 50 m, wykorzystując to, że w okolicy nie było dostępnych małych metraży. Ponadto na tym terenie pierwotnie miała powstać sortownia śmieci, ale dzięki dobrej współpracy z dzielnicą Włochy i przestawieniu planów zmiany całej okolicy oraz wybudowaniu na nasz koszt kanalizacji na odcinku 1,5 km, przekonaliśmy lokalne władze, że lepszym sąsiedztwem dla mieszkańców będzie osiedle, a nie sortownia śmieci" - dodał współwłaściciel i współzałożyciel Radius Projekt Maciej Domżała, cytowany w komunikacie.

Radius Projekt to grupa kapitałowa, która od ponad 20 lat działa na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Profil biznesowy Grupy obejmuje działalność deweloperską związaną z realizacją inwestycji komercyjnych oraz mieszkaniowych, a także najem i zarządzanie nieruchomościami biurowymi, usługowymi, magazynowymi oraz mieszkaniowymi. Od 2012 roku Radius Projekt jest także generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowych.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-05-2020

AnnNiestety ten deweloper idzie na ilość nie na jakość. A ta jest niestety najgorsza. Zalane mieszkania bo rura kanalizacyjna była za krótka, zalane … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)