Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Oferta Rafako wybrana przez Eneę na prace w Kozienicach

2
Podziel się:

Oferta Rafako, warta 289,2 mln zł netto (ok. 355,7 mln zł brutto), została uznana za najkorzystniejszą w postępowaniu przetargowym Enei Wytwarzanie na dostawę i montaż instalacji katalitycznego odazotowania spalin dla kotłów AP-1650 nr 9 i 10 wraz z modernizacją elektrofiltrów w Elektrowni Kozienice, podało Rafako.

Oferta Rafako wybrana przez Eneę na prace w Kozienicach
(Krystian Trela/REPORTER/East News)

"Jednocześnie zamawiający poinformował, że zawarcie stosownej umowy nastąpi najwcześniej po upływie 10-cio dniowego terminu na wniesienie odwołania" - czytamy w komunikacie.

Rafako S.A. jest największym w Europie producentem kotłów oraz urządzeń ochrony środowiska dla energetyki. Oferuje generalną realizację bloków energetycznych opalanych paliwami kopalnymi. Większościowym akcjonariuszem spółki jest PBG w upadłości układowej. W 2015 r. spółka miała 1,55 mld zł skonsolidowanych przychodów.

energetyka
budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Daro01
7 lat temu
Polska cały czas inwestuje w nowe technologie chroniące klimat ,niemcy stawiają elektrownie węglowe i obarczają Polskę największą produkcją CO2 i to wszysko z miłości do nas
ja
7 lat temu
a jakie ustawy wczesniej w sprawie frankow wnisilo PO-PSL czy też prezydent komorowski.Czy media są w stanie o tym cos napisac?żenada propagandowa.