Notowania

Przejdź na
lwb
16.04.2015 13:48

Rekomendacje dla Bogdanki, BSC, Puław, Polic i Azotów

W nowych rekomendacjach zalecane jest kupowanie BSC Drukarnia, Puław, trzymanie Bogdanki oraz sprzedawanie Polic i Azotów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Martin Zabala /Xinhua/Photoshot/REPORTER)

Analitycy kilku biur maklerskich wydali nowe rekomendacje dla Bogdanki, BSC, Puław, Polic i Azotów. Zalecają kupowanie BSC Drukarnia, Puław, trzymanie Bogdanki i sprzedawanie Polic i Azotów.

Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK obniżyli rekomendację Bogdanki do "trzymaj" z "kupuj", a wycenę docelową jednej akcji zredukowali do 86,3 zł z 130 zł. Bogdanka na dzisiejszym otwarciu giełdy osiągnęła poziom 84,95 zł.

Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 8 kwietnia, podnieśli rekomendację dla BSC Drukarnia do "kupuj" z "trzymaj" i cenę docelową do 34,6 zł z 26,5 zł wcześniej. Na dzień raportu kurs wynosił 28,9 zł.

Szacują, że spółka wypracuje w tym roku 22,9 mln zł zysku netto i 41,5 mln zł EBITDA przy przychodach na poziomie 199,8 mln zł.

Analitycy Pekao IB rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Zakładów Azotowych Puławy od rekomendacji "kupuj" i dla Zakładów Chemicznych Police od "sprzedaj". Ceny docelowe jednej akcji zostały ustalone odpowiednio na 234,5 zł i 17,9 zł.

Analitycy podnieśli też cenę docelową jednej akcji Grupy Azoty do 67 zł z 55,4 zł, podtrzymując jednocześnie zalecenie "sprzedaj".

Notowania tygodniowe rekomendowanych spółek

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: lwb, zap, pce, bsc, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz