Notowania

chemia
07.10.2015 16:20

Remondis i Górażdże Cement złożyły wniosek do UOKiK o zgodę na inwestycję

Podziel się
Dodaj komentarz

Spółka Remondis i Górażdże Cement złożyły wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o zgodę na utworzenie wspólnego przedsiębiorcy, podał Urząd.

"Nowoutworzony przedsiębiorca będzie prowadził działalność w zakresie produkcji paliw alternatywnych pozyskiwanych z odpadów" - podano w komunikacie.

Wniosek wpłynął 6 października br., sprawa jest w toku, podano także.

Remondis jest podmiotem prowadzącym działalność związaną z odbiorem i przetwarzaniem odpadów komunalnych, a także innych odpadów na terenie Polski. Należy do grupy kapitałowej Rethmann z siedzibą w Niemczech.

Górażdże Cement z siedzibą w Choruli należy do międzynarodowej grupy kapitałowej HeidelbergCement, która jest jednym z większych światowych producentów cementu i innych materiałów budowlanych. Grupa HeidelbergCement działa w ponad 40 krajach. Działalność Górażdże Cement koncentruje się na produkcji i wprowadzaniu do obrotu cementu. Górażdże jest także spółką holdingową przedsiębiorców prowadzących działalność m.in. w zakresie wydobycia i sprzedaży kruszyw, a także produkcji i sprzedaży betonu komórkowego.

Tagi: chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz