Notowania

górnictwo
07-12-2017 (17:34)

RN Grupy Kęty powołała dodatkowo dwóch nowych członków zarządu

Rada nadzorcza Grupy Kety powołała Piotra Wysockiego i Tomasza Grelę na stanowiska członków  zarządu od 1 stycznia 2018 r., podała spółka. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Rozszerzenie składu zarządu Grupy Kęty o osoby zarządzające dwoma największymi segmentami biznesowymi grupy kapitałowej wynika z rosnącej skali działania tychże segmentów, a tym samym grupy kapitałowej" - czytamy w komunikacie.

Piotr Wysocki w Grupie Kęty pracuje od 2000 roku. Zaczynał pracę jako dyrektor handlowy, następnie w latach 2002-2008 był dyrektorem handlowym Segmentu Wyrobów Wyciskanych Grupy Kęty. Od 2008 roku pełni funkcję zastępcy dyrektora generalnego Grupy Kęty, jednocześnie jest prezesem zarządu spółki zależnej Aluform Sp. z o.o. Przed rozpoczęciem pracy w Grupie Kęty pracował w latach 1998-2000 w Hydro Aluminium Chrzanów Sp. z o.o. należącej do międzynarodowego koncernu Hydro Aluminium, czytamy także. 

"Tomasz Grela z Grupy Kęty związany jest zawodowo od 2002 roku. W latach 2002-2006 pełnił funkcję dyrektora operacyjnego, członka zarządu Metalplast Bielsko. Równocześnie w latach 2004-2008 był prezesem zarządu Metalplast Stolarka Sp. z o.o. Od 2008 roku pełni funkcję prezesa zarządu, dyrektora generalnego Aluprof S.A., spółki w 100% należącej do Grupy Kety. Przed rozpoczęciem pracy w grupie kapitałowej Grupy Kety pracował na stanowisku dyrektora handlowego/dyrektora logistyki w Farmakol oraz był kierownikiem zespołu ds. marketingu w spółce Dombud S.A." - czytamy także.  

Grupa Kęty S.A. jest spółką dominującą grupy kapitałowej, która działa w pięciu obszarach biznesowych: produkcji profili aluminiowych, projektowania i produkcji systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych, produkcji opakowań giętkich, usług budowlano-montażowych w zakresie fasad aluminiowych oraz produkcji akcesoriów do montażu okien i drzwi. W 2016 r. miała 2,29 mld zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz

Wybrane dla Ciebie