Notowania

energetyka
02.02.2016 10:31

RN PGE czeka na zgłoszenia kandydatów na trzech wiceprezesów do 17 lutego

Podziel się
Dodaj komentarz

Rada nadzorcza Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) ogłosiła konkurs na stanowiska wiceprezesa spółki ds. finansowych, wiceprezesa ds. korporacyjnych i wiceprezesa ds. rozwoju, podała spółka.

"Pisemne zgłoszenie kandydatów na stanowiska w zarządzie należy składać w siedzibie spółki [...]. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 17 lutego 2016 r. o godz.15:00" - czytamy w ogłoszeniu.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami dopuszczonymi do dalszego postępowania kwalifikacyjnego odbędą się w dniach 22-26 lutego 2016 r., a dodatkowe rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami mogą się odbyć w dniach 29 lutego - 4 marca 2016 r., podano także.

Pod koniec stycznia rada nadzorcza PGE odwołała ze składu zarządu spółki wiceprezesa ds. korporacyjnych Jacka Drozda i wiceprezesa ds. rozwoju Dariusza Marca. Jednocześnie delegowała członka RN Marka Pastuszkę do pełnienia funkcji wiceprezesa ds. korporacyjnych na trzy miesiące.

Grupa kapitałowa PGE jest liderem sektora z ok. 40-proc. udziałem w rynku wytwarzania konwencjonalnego, 30-proc. w sprzedaży dla klientów końcowych (5,2 mln odbiorców indywidualnych i biznesowych) oraz ok. 12-proc. w OZE. Spółka jest notowana na GPW od 2009 r.

Tagi: energetyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz