Notowania

budownictwo
30.08.2017 12:46

Robyg ma pozwolenie na budowę 159 lokali w nowym etapie projektu Forum Wola

Podziel się
Dodaj komentarz

Robyg otrzymał pozwolenie na budowę 159 mieszkań w ramach kolejnego etapu inwestycji Forum Wola, podała spółka. Budowa rozpocznie się w III kw. 2017 r., natomiast przewidywane zakończenie prac przypada na IV kw. 2018 r.

W ramach tej części projektu zaplanowano lokale o metrażach od 28 m2 do 121 m2 w cenie od 6 800 zł za m2. W całej inwestycji powstanie ponad 900 lokali, czytamy w komunikacie.

"Grupa Robyg obecnie działa w 8 dzielnicach stolicy, a na Woli prowadzi działalność już od 3 lat. Pierwszy projekt - Park Wola Residence - sprzedał się bardzo szybko, dlatego grupa Robyg podjęła decyzję o realizacji dużej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie. Sytuowanie projektów w dogodnych komunikacyjnie miejscach oraz korzystny stosunek ceny do jakości sprzedawanych mieszkań, a także dbałość o zapewnienie pełnej infrastruktury drogowej i usługowej sprawiają, że mieszkania grupy Robyg cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Przekłada się to na wyniki kontraktacji. W pierwszym półroczu 2017 roku grupa Robyg była niekwestionowanym liderem sprzedaży wśród deweloperów giełdowych i jest coraz bliżej osiągnięcia zakładanego przez zarząd na cały 2017 rok pułapu sprzedaży w wysokości 3300 lokali z uwzględnieniem rezygnacji" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Oscar Kazanelson, cytowany w materiale.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2016 roku wyniosła 2 957 lokali.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz