Notowania

budownictwo
07.12.2017 14:07

Robyg ma pozwolenie na kolejny etap Green Mokotów w Warszawie

Robyg otrzymał pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Green Mokotów, która powstaje u zbiegu ul. Lubaszki i al. Wilanowskiej. Nowa faza osiedla obejmuje 71 mieszkań - w metrażach od 32 do 84 m2 oraz 4 lokale usługowe.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych w nowym etapie zaplanowane jest na I kwartał 2018. Kolejna faza Green Mokotów - podobnie jak wszystkie inwestycje Robyg - wyposażona będzie w nowoczesny system Smart House w standardzie. Wliczona w cenę mieszkania technologia umożliwia zdalne sterowanie domowymi urządzeniami oraz uzyskanie nawet 30% oszczędności m.in. na rachunkach za prąd" - czytamy w komunikacie.

"Grupa Robyg od wielu lat jest wśród liderów na rynku deweloperów mieszkaniowych - po trzech kwartałach 2017 roku grupa zakontraktowała 2 702 lokale netto w Warszawie i Gdańsku (z uwzględnieniem rezygnacji), co jest rekordem spółki. Regularnie uzyskujemy pozwolenia na budowę i systematycznie dostarczamy nowoczesne lokale - dopasowane do potrzeb kupujących - w kompleksowo zaprojektowanych osiedlach. 17 lat działania w branży pozwoliło nam nauczyć się błyskawicznie reagować na potrzeby rynku, czego przykładem jest m.in. inwestycja na warszawskim Mokotowie. Green Mokotów to nowe podejście do budownictwa, zielona ostoja z funkcjonalnymi przestrzeniami i doskonałym dojazdem dzięki czemu każdy kolejny etap cieszy się ogromnym zainteresowaniem kupujących" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży w Robyg Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2016 roku wyniosła 2 957 lokali.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz