Notowania

budownictwo
10.05.2017 11:47

Robyg rozpoczyna sprzedaż 71 lokali na warszawskim osiedlu Green Mokotów

Podziel się
Dodaj komentarz

Grupa Robyg rozpoczyna sprzedaż 71 lokali w 6. etapie osiedla Green Mokotów, podała spółka.

"Grupa Robyg spodziewa się dużego zainteresowania 6. etapem Green Mokotów - bazując na wcześniejszych doświadczeniach w sprzedaży mieszkań w tej nowoczesnej inwestycji. Cały projekt spotkał się z uznaniem klientów - większość lokali, które zostały wprowadzone do sprzedaży, znalazło już nabywców. Jest to wyraźny sygnał dla firmy, że na rynku istnieje zapotrzebowanie na tego typu mieszkania - niezwykle przestronne i z bogatym wyposażeniem, m. in. instalacją światłowodową czy panelami fotowoltaicznymi" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

Wszystkie lokale w 6. etapie Green Mokotów - tak samo jak w pozostałych inwestycjach grupy - budowane są z uwzględnieniem wyposażenia w technologię Smart House bez dodatkowych opłat. Metraż lokali wynosi od 32 m2 do 85 m2. Ceny zaczynają się od 7,5 tys. zł za m2. Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na III kw. 2017 r., natomiast jej zakończenie - na IV kw. 2018 r., podano także.

Robyg prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola oraz Żoliborz, a w 2017 r. planuje uruchomienie kolejnych projektów - na Białołęce i we Włochach, przypomniano.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2016 roku wyniosła 2 957 lokali.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz